תכנית פרלמן – ג'נסיס

הכנר יצחק פרלמן, זוכה פרס בראשית – ג'נסיס לשנת 2016, החליט לתרום את כספי הפרס לקהילה. חלק מתרומתו הנדיבה מיועד לתוכנית "רוח ללא גבולות" (Unlimited Spirit) בישראל, יוזמה אשר נועדה לחבר בין בעלי מוגבלויות ואמנות קלאסית לגווניה, על מנת להוכיח כי לרוח האדם אין גבולות ואין מוגבלויות.

בסרטון פונה מר פרלמן באופן אישי לכל הארגונים החברתיים, אשר עוסקים בחיבור המיוחד שבין האמנות הקלאסית לבעלי מוגבלויות, ומזמין להגיש מועמדות לקבלת מענק במסגרת התכנית המנוהלת על ידי מתן – משקיעים בקהילה.

תנאים מוקדמים להצגת המועמדות:

 1. לארגון אישורי ניהול תקין וזיכוי מס בהתאם לסעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
 2. לארגון ניסיון בנושא החברתי שבמוקד היוזמה "רוח ללא גבולות", מנוהל על ידו, או בשיתוף פעולה עם ארגון נוסף ליצירת ערך משותף.
 3. הארגון המציע מתחייב לממן את התקורה הארגונית הנדרשת לקיום הפרויקט.
 4. כל ארגון יוכל להציע, לבד או בשותפות, עד שני פרויקטים בלבד.
 5. הארגון יבקש מענק עד 200,000 ₪ למשך שנתיים (כ- 100 אלף ₪ בשנה), ויוכל להציג את מקורות המימון הנוספים לקיום הפרויקט בטפסי הבקשה למענק.

הגשת בקשה למענק מהקרן ותהליך הבחירה:

 1. כל ארגון חברתי העומד בקריטריונים הנ"ל יוכל להציע פרויקט, המנוהל על ידו או בשיתוף פעולה עם ארגון נוסף העומד בקריטריונים אלה, ולמלא הצעה ראשונית באתר "מתן – משקיעים בקהילה". ארגונים המובילים פרויקט בשיתוף פעולה: אנא הקפידו למלא את הטופס בהתאם לנדרש ולמפורט. בכל מקרה נבקש איש/אשת קשר אחד/ת לצורך המשך הטפול בבקשה.
 2. ארגון "מתן – משקיעים בקהילה" רשאי לפנות ביוזמתו לארגונים חברתיים ולהציע להם למלא בקשה למענק במסגרת פעילותם או בשיתוף פעולה עם ארגון נוסף.
 3. לצורך עזרה במילוי טפסי הבקשה, תעמוד גילי שטרוזברג ממחלקת השקעות בקהילה במתן, לרשות הארגונים החברתיים לכל התייעצות, בכתובת האימייל הבאה: [email protected].
 4. ניתן למלא את טופס הבקשה הראשוני למענק, עד ליום 3 בנובמבר 2016 בשעה 12:00 בצהריים.
 5. את הטפסים יש למלא באמצעות דפדפן כרום או פיירפוקס.
 6. בסיום תהליך המיון תתקיים וועדה אשר תקבע את זהות הפרוייקטים הזוכים.

בהצלחה!
צוות תכנית פרלמן – ג'נסיס וצוות מתן – משקיעים בקהילה

Printלוגו משוב עברית ואנגלית